Jump to content

Tjeralica


Dragička

Preporučene objave

Imao sam tjeralicu zbog nemogucnosti urucenja poziva za raspravu.

Na granici sam priveden i urucen mi je poziv kontaktom granicne policije sa sutkinjom putem emaila.

Potpisao sam poziv i otisao svojim putem .

Na raspravi sam uredno bio i primio sam usmeno datum za novu raspravu na kojoj sam takodjer bio i tako do kraja sudjenja .

Tjeralica nije bila maknuta i nekoliko mjeseci su me bezrazložno zaustavljali na hr granici ..pa na Bugarskoj itd...I svaki put sam pisao jednu te istu adresu i bivao pusten . 

Koga mogu tužiti zbog svojih prekrsenih ljudskih prava na slobodno kretanje jer je ocigledno da su zaboravili maknuti tjeralicu s interneta.

Pomogli su mi Bugari rijecima "nece vas vise zaustavljati bezveze jer cemo mi to riješiti . I naravno rijesili su.

 

Koga mogu privatno tužiti?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Koliko znam na granici imaju internet (posebne linije) pa mogu gledati.SIS gleda policija (oni koji su u schengenu+RH).

Pravno ti je objašnjeno.Ili sud nije javio policiji da obustavi tjeralicu ili je javio ali policija nije obustavila.Tko je točno kriv ovdje nitko ne može znat.

Za početak trebaš o istom poslat predstavku MUP-u i moraju ti odgovorit u roku 30 dana a možeš i ujedno i Min.pravosuđa pa ćeš vidjet iz odgovora tko nije obavio posao kako treba.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija