Jump to content

DO


Lylaa

Preporučene objave

Ja sam vjezbenik Opocinskog DO. Otprilike ti to izgleda ovako. Ako te zanima kriminal uzivat ces. Spisi su doduse uvijek zanimljivi, pa ti ne bi trebalo biti dosadno. Na rasprave mozes ici, ali ti preporucam da izbjegavas one u kojima je tema gospodarski kriminal jer znaju trajati satima i biti jako dosadne.

Dobit ces i koji spis za optuziti ili odbaciti, ali mislim da bi tu trebao pokazati malo inicijative, jer je tako bilo kod mene. Koliko budes zainteresiran, toliko ces dobitri i odgovora s druge strane. DO je idealan za ucenje za pravosudni jer su ovi u DO u pravilu puno razumljiviji za vrijeme potrebno za ucenje pravosudnog, a to ce ti biti vrlo vazna stvar.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

točno je da je , što se tiče pravosudnog, odlična stvar biti vježbenik u DO.ljudi s u stvarno ok. i nema problema kad trebaš vrijeme za učenje.

inače sam posao vježbenika je lagan, al ti je i plaća mala.

prava stvar je kad postaneš savjetnik....ideš i samostalno na rasprave, radiš praktično sve što i državni odvjetnici, samo za manje love

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija