Jump to content

Podjela imovine nakon razvoda


Ikiki

Preporučene objave

Molim vas za savjet.

Sporazumno smo se razveli i dijete je dodjeljeno meni. Nekretninu u kojoj zivimo smo kupili 6 mjeseci nakon sklapanja braka sa novcima u gotovini koje nam je njegov otac dao na dan sklapanja braka kao svadbeni dar. Novce je bivsi muz uplatio na svoj račun dok nismo pronašli stan i kupili ga i upisano je moje vlasnistvo 1/1. Sada on tvrdi da je stan njegov jer su ti novci koje je njegov otac dao njegovo nasljedstvo i da ja nemam nikakvih prava na tu nekretninu iako je u mom vlasništvu. Otac je preminuo a njegova obitelj ce vjerojatno potvrditi u njegovu korist. Razveli smo se sudski i on trazi da dijete i ja odselimo ili da mu dam ukupan iznos što naravno nemam. On nije prijavljen na tu adresu na kojoj zivimo. A on i dalje zivi s nama u kuci. Imam li ikakve osnove traziti sudski da odseli? Napominjem da nas svakodnevno maltretira psihicki i svaki drugi dan dolazi pijan sto narušava nasu sigurnost. Dijete je malodobno. Da li zbog njegovog alkoholizma mogu se obratiti CZSS ? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija