Jump to content

Poruke na mobitelu, što s njima?


Natkorekic

Preporučene objave

Bok svima.

Imam jedan problem i molim pomoć.

Razveden sam i imamo podijeljeno roditeljstvo.

Imam ćerku staru 15 godina. Vidio sam da nešto nije u redu zadnjih par mjeseci i odlučio sam joj kopati po mobitelu. Naravno, prije toga sam u više navrata pokušao razgovorom ustvrditi o čemu se radi.

Tamo sam našao neprimjerene poruke koje je dobila od mame. Učestalo u porukama ponavlja ružne riječi o meni i da slučajno ništa ne govori tati.

Da ne duljim, recimo da ima elemenata psihičkog naselja. Kopirao sam povijest poruka.

Sada ne znam dali da ih pokažem Centru, ili ne?

Zakonski i moralno moja je obaveza da prijavim bilo kakvu vrstu zlostavljanja nad mojim djetetom. No, pošto imam jako puno iskustva sa Centrom znam da će moja bivša biti samo upozorena da to više ne radi i to je to. Centar će naravno reći da sam ja dostavio poruke i to će me udaljiti još i više od moga djeteta.

S druge strane ako ništa ne učinim biti će još i gore.

Ukoliko ima tko kakav savjet unaprijed se zahvaljujem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ima elemenata psihičkog zlostavljanja, ali kao što sam rekao bojim se da će moja prijava napraviti više štete djetetu nego koristi. Zamjerati će mi što sam joj kopao po mobitelu i prijavio mamu. To će na kraju rezultirati da će me moje dijete odbaciti. Naravno, njena mama će nastaviti i dalje raditi po svom ali ovaj puta pažljivije. Moja prijava će biti "dokaz" mome djetetu da tata mrzi mamu. 

Ne znam dali me razumijete.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija