Jump to content

Rješenje protiv prekršajnog naloga


Sunceko86

Preporučene objave

Pozdrav! Muž i ja smo dobili prekršajni nalog jer nismo bili prijavljeni na adresi na kojoj smo u najmu, kazna je bila 500 kn i na nju sam napisala prigovor. Identičan posebno za sebe i posebno za supruga.Danas smo dobili dvije potpuno različite presude ,ja se oslobađam kazne i sudskih troškova a on ne. Navodi se da se prigovor odbacuje kao nepravodoban jer je nalog primio 8.3., a prigovor podnio 17.3 a pošto je rok za prigovor 8 dana on je istekao 16.3. E sad ja sam isti dan slala prigovore,i isti dan smo i podigli u pošti naloge. Mislim da je sutkinja pogriješila jer rok se računa od slijedećega dana od kad je on primio nalog pa prema tome to je 17,a ne 16. Kako su različite sutkinje donijele presude,neznam što je pametno sad ? Mi smo promijenili prebivalište. Dali da tražim povrat u prijašnje stanje,( uzima li se u obzir bolest,jer ionako sam mu ja to pisala i nosila)ili obnovu postupka. Puno nam je platiti 500 kn+ sudski troškovi. A kada su mene oslobodili ne vidim razlog zašto ne bi i njega ako su pogriješili s rokom...Presuda je pravomoćna,što predlažete? Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija