Jump to content

Razvrgnuce


stnenolile

Preporučene objave

Kupila sam dio kuće. Stare kamene s više stanova. Nakon kupoprodajnog ugovora i upisa u zem.knjige za idealni dio predala sam zahtjev za razvrgnuce suvlasnicke zajednice.

Sud me nakon 2 god šalje u parnicu jer  jedan od suvlasnika  smatra da je njegov dio veci od onog upisanog. Taj suvlasnik se upisuje rješenjem suda po izjavi 2 svjedoka da nezna tko je vlasnik i da tu zivi već 20 god.(to je laž naravno)

Ne želi se etazirati ni razvrgnuti zajednicu jer je fizički ugrabio  puno više od onog upisanih.

Kako podijeliti kucu u kojoj je više stanova i useliti u ono što si kupio i imaš na papiru?zar je lakše doc do stana na prevaru i lažna svjedocenja za koje ostali suvlasnici doznaju nakon par godina sasvim slučajno 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u Razvrgnuce

Vjerujem da ima netko tko mi može dati savjet. Netko tko zna gdje i kako započet.Odvjetnik mi je trenutno preskup a sud mi da je šture informacije. Pa nije valjda moguće da pojedinc kojeg pokriva lokalna samouprava može uzeti tuđe odbijati razvrgnuće brisati vlasnike lažnim svjedoćenjem a ostali da troše novac na parnice u kojima bi dobili ono što u papirima i piše 

Ima li itko slična iskustva

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija