Jump to content

Damir Kos


anonimno

Preporučene objave

Draga kolegice..evo ja sam pronašla komentare od 2 kolega pa ako ti oni malo pomažu biti će mi drago..

 

KOS

1.

pita više materijalno nego KPP -SAVJET- kada imate nabrajnja kaznenih djela npr. kod pritvorskih razloga i sl. dovoljno je reći "i za taksativno navedena određena kaznena djela"- ne morate ih nabrajati. - iznimno dobročudan brkonja, pokušava opustiti kandidate kroz šale i pošalice, više pita ZKP nego materijalno, po meni poželjan ispitivač

 

2.

jako ugodan ispitivač, pita osnovno, ne postavlja podpitanja, pita da mu se pojasni presuda, drži se svojih pitanja i ne pita nikakve nebuloze. Preporučam prelistati Raspravni priručnik za suce koje je između ostalog i on napisao.

Malo specifičnija pitanja koja nisu objavljena:

1.Može li optužnica biti i za kaznena djelo do 5 godina-može kod osoba s duševnim smetnjama( točnije zove se optužni akt

2.Pretraga odvjetničkog ureda

3.Je li pretraga zakonita iako nije prisustvovao branitelj- da

4.Koje je ublažavanje teže po optuženika-zakonsko ili sudsko?

:-):-):-):-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Evo nekoliko najsvežijih dojmova glede Kosa:

Dotični je apsolutno ugodan i dobronamjeran ispitivač. Pita svoja standardna pitanja na jedan izuzetno ugodan način, tako da njegovo ispitivanje izgleda kao jedan ugodan razgovor. Njegova su pitanja doslovce sva na Legalisu, ali več nakon prvih pitanja kuži koliko ste se temeljito pripremali i koliko od vas može očekivati i svoja naredna pitanja prilagođava znanju kojeg može od vas očekivati. I ono što je najbitnije, ruši vas samo kada je vaše znanje stvarno daleko ispod donje granice tolerancije, pošto vam je prethodno dao više prilika da se izvučete.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija