Jump to content

raspodjela imovine nakon razvoda


Zrintrn

Preporučene objave

Pozdrav, planiram se razvest od supruga te me zanima kako stoji naša zajednička imovinska situacija, iz razloga što moj suprug nema ništa na sebe već sve kupuje na firmu, čiji je direktor on ali nije i vlasnik, vlasnik je njegova majka. Dakle na firmu je kupio za vrijeme trajanja našeg braka 4 auta i kuću na moru. Prilikom razvoda, da li ja imam pravo na dijeljenje išta od toga, s obzirom da ne glasi na njega osobno, ali je trošio naš zarađeni novac (moj i njegov) na kupovinu toga? P.S. Njegova majka je samo fiktivno vlasnik, ima 80 godina te sigurno ne vodi firmu sa 300 zaposlenih koja se bavi teškim terenskim radom to može svima biti jasno samo već uvidom. Razlog da mu je majka vlasnik firme je to što on ima dugovanja od prije braka još prema državi te ne smije ništa imati na sebe. Hvala

upravo sad, Zrintrn je napisao:

Pozdrav, planiram se razvest od supruga te me zanima kako stoji naša zajednička imovinska situacija, iz razloga što moj suprug nema ništa na sebe već sve kupuje na firmu, čiji je direktor on ali nije i vlasnik, vlasnik je njegova majka. Dakle na firmu je kupio za vrijeme trajanja našeg braka 4 auta i kuću na moru. Prilikom razvoda, da li ja imam pravo na dijeljenje išta od toga, s obzirom da ne glasi na njega osobno, ali je trošio naš zarađeni novac (moj i njegov) na kupovinu toga? P.S. Njegova majka je samo fiktivno vlasnik, ima 80 godina te sigurno ne vodi firmu sa 300 zaposlenih koja se bavi teškim terenskim radom to može svima biti jasno samo već uvidom. Razlog da mu je majka vlasnik firme je to što on ima dugovanja od prije braka još prema državi te ne smije ništa imati na sebe. Hvala

*ne smije ništa imati na svoje ime kako mu nebi uzeli to za pokrivanje dugovanja

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija