Jump to content

Sudske odluke oko nasljednistva


Šime88

Preporučene objave

Pozdrav, imam upit oko nasljednistva, naime posjedujem cetvrtinu stana koji sam nasljedio smrcu bake i djeda, imali su dvoje djece i kako vec ide jedna strana je dobila 50% i moja strana moj pokojni otac je dobio 50% tj njegovo dvoje djece. S obzirom da ja zivim u tom stanu i to je nas jedini dom mojoj novoj obitelji i njegova strana trazi svoj dio, i to zavrsi na sudu, postoji li sansa da sud dodijeli isplacivanje ispod trzisne vrijednosti stana drugoj polovici koja je vec osigurana, ima svoj dom, za razliku od obitelji koja je prezivljavala bez oca koji je umro dok su djeca bila mala. Znam da vjerovatno ovo sudu ne predstavlja neko znacenje ali je velika razlika u mogucnostima bila ovih dviju obitelji i djece koja su se jedva skolovat uspjela bez oca i sad kad su punoljetna i dalje se muce i nisu u mogucnosti isplatiti velike svote, druga strana je radila u inozemstvu i stekla. Pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija