Jump to content

uhvacen na delu rolanja i pusenja


sjeban

Preporučene objave

drustvo i ja samo uhvaceni sa posedovanjem lakog opijata trave :-D.prilikom pretresanja kod mene je nadjeno 1,6g marihune.punmoletan sam i bio sam na razgovoru sa drotovima sledeci dan nisam druko prizno sam da je moja i da ne znan od koga sam je kupio posto se to desavalo na jednoj zurci.proslo je vise od mesec dana poziv jos nisam dobio za sud ili kako vec to ide

1.kada cu dobiti poziv posto za manje od 3 nedelje idem u svajcarsku na 15 dana?

2.ako stigne u vremenu kada sam van drzave i ne pojavim se na sudu, posledice(privodjenje novcana kazna) ?

3.koliku kaznu mogu dobiti zbog toga ako nisam pre toga osudjivana i kaznjavan

molim vas javite mi sto pre da ne moram da odlazem put u swis :-o:-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Meni se čini da tebi nema pomoći. Ekavica mi toliko i ne smeta, koliko tvoj način izražavanja, gramatičke pogreške, a i nick, iz čega se vidi koliko si sazrio ili si još uvijek napušen dok pišeš.

:trava:

Takve kao što si ti jedva čekaju u Švicarskoj.:bonk:

 

1. Nisam siguran da ćeš dobiti poziv u roku od 3 tjedna.

2. Ako se ne odazoveš pozivu više puta, policija će za tobom po naredbi suda raspisati tjeralicu.

3. Teško da ćeš biti kazneno gonjen, ali sa takvim načinom izražavanja ćeš na sudu ostaviti odličan dojam, što će sigurno povoljno utjecati na odmjeravanje tvoje kazne od strane suca ili po tvom sudije.

:fuckam:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija