Jump to content

Vip ovrha


Janda

Preporučene objave

Poštovani, 

Dobila sam 2019,g ovrhu od Vipa na koju sam se žalila. Predmet je išao na sud, jedan dio je pobio u moju korist. Sad mi dolazi obavijest u pretinac e građana u promjeni u sudskom postupku u kojoj piše da se tužba povlači sa datumom 22.07.2019.Molim vas ako netko zna što to znači. 

     Lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 12 sati , Janda je napisao:

Dobila sam 2019,g ovrhu od Vipa na koju sam se žalila.

Žalili ste se ili ste uložili prigovor?

prije 12 sati , Janda je napisao:

Predmet je išao na sud, jedan dio je pobio u moju korist.

Kako glasi izreka te sudske odluke? Kada je to bilo? I da li je ta odluka pravomoćna?

prije 12 sati , Janda je napisao:

Sad mi dolazi obavijest u pretinac e građana u promjeni u sudskom postupku u kojoj piše da se tužba povlači sa datumom 22.07.2019

Bitan je cijeli sadržaj te odluke?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat , Janda je napisao:

Uložila sam prigovor i to je bilo 2019

Ako ste uložili prigovor, kakva je bila odluka suda o tom prigovoru, jer bez ovakve sudske odluke nema ovrhe?

prije 1 sat , Janda je napisao:

Ta ovrha mi je na plaći i fini,

Ili je jedno ili drugo, ne može oboje? I u kojoj je fazi naplata tog duga?

prije 1 sat , Janda je napisao:

ovo mi je došlo jučer sa datumom od 22.07.2019

A što je to točno došlo i tko Vam je poslao? Da li poslovni broj na tom pismenu odgovara poslovnom broju pod kojim se provodi ovrha?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 24. 11. 2022. u 19:57, Janda je napisao:

Poštovani, 

Dobila sam 2019,g ovrhu od Vipa na koju sam se žalila. Predmet je išao na sud, jedan dio je pobio u moju korist. Sad mi dolazi obavijest u pretinac e građana u promjeni u sudskom postupku u kojoj piše da se tužba povlači sa datumom 22.07.2019.Molim vas ako netko zna što to znači. 

     Lp

To znači da  je tužitelj povukao tužbu, , i da se Vas ne tereti za ono što je u tužbi  bilo bavedeno !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 20 sati , ude je napisao:

To znači da  je tužitelj povukao tužbu, , i da se Vas ne tereti za ono što je u tužbi  bilo bavedeno !

Samo je problemčić što ovdje nije bilo tužbe, već prijedloga za ovrhu, a koji je po prigovoru ovršenika završio na sudu, tako da nema prostora za povlačenje tužbe koje nema. Da ne govorim da je očito temeljem ovog ovršnog prijedloga osoba i ovršena, a što bi značilo da je taj sudski postupak povodom prigovora i pravomoćno okončan.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija