Jump to content

Broker za trgovanje stranim valutama je imao prekid mreze


neno.davis

Preporučene objave

Postovani,

Nadam se da pisem pod pravu rubriku. Naime, trgujem stranim valutama i plemenitim metalima putem Australskog brokera "IC Markets". Prosli tjedan u petak je doslo do prekida mreze na njihovom serveru sto je rezultiralo time da sam izgubio nekih 15-ak eura.

Poslao sam im upit gdje su mi prvo dali vrlo povrsan odgovor, mozemo reci da su se pravili glupi. Ustrajao sam u tome da dobijem pravi odgovor i danas su odgovorili kako "Ce mi vratiti iznos od 16 eura ukoliko izjavim da necu nikakve daljnje mjere poduzimati". 

Takoder su citirali kako je "sistemski rizik putem trgovanja na Online Platformama nemoguce izbjeci i da se oni trude da ga sto vise umanje".

Radi se o tih 16 eura, no gubitak je mogao biti puno veci da sam kasnije primjetio gresku i da sam trgovao sa vise novaca...

Sto mogu napraviti u pitanju tuzbe? Postoje li uopce ikakvi elementi za to? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 4 sati , Ananaska je napisao:

Potpisao si ugovor s njima, pa pogledaj odredbe o riziku i odgovornosti. 

Ne mogu naci ugovor, no vjerujem da su se na taj nacin pokrili da ih nitko ne moze tuziti na taj nacin. Stvar je u tome sto mi nisu na prvu ponudili povrat izgubljenog novca, morao sam ih bas uvjeriti da priznaju da je greska njihova, a to mi djeluje jako prljavo. Sto ako je u pitanju veci iznos novca i oni se i dalje prave glupi i ne zele mi ga vratiti...?

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija