Jump to content

Otvaranje obra + djelatnosti


anonimno

Preporučene objave

Zanima me slijedece

 

Koliko novaca je potrebno za zapocet poslovanje obrta, i koliko dana otprilike traje taj proices?

 

I drugo -kod registriranja djelatnosti obrta, ja bi htio naznaciti racunalne djelatnosti, ali dali ja ako se tako registriram mogu uvesti neku drugu tehnicku robu (kupim ju vani) i ovdje preko svog obrta prodam?

 

I ako se zelim baviti samo uvozom, kako registrirati obrt?

 

To pitam jer trenutno mi financije ne dozvoljavaju otvaranje doo-a.

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sve zajedno cca 1.000,00 kuna (u to je uključeno: obrtnica, takse, potvrda o nekažnjavanju, otvaranje žiro-računa). Proces traje cca 20 dana (zavisi gdje živiš tj. u manjim sredinama jako brzo). Za poslovanje obrta moraš imati odgovarajuću struku, ako ćeš imati trgovinu moraš imati poslovođu trgovačke struke ako to nije tvoje zanimanje. Preporučam odmah prijaviti sve djelatnosti s kojima se namjeravaš baviti kako u budućnosti ne bi morao raditi nadopunu djelatnosti. Ukratko, u najbiži županijski centar za gospodarstvo i tamo žeš dobiti sve potrebne informacije. Također imaš na www.hitro.hr sve detaljno objašnjeno (čak su prikazane i uplatnice kako ih moraš ispuniti!!!)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija