Jump to content

Razvod i podjela imovine


monica7

Preporučene objave

Pozdrav svima,

uskoro se nažalost razvodim od supruga pa me zanima par stvari vezano za imovinu.

U braku smo 5 godina i imam djete iz prethodne veze koje naravno živi s nama.

U braku smo kupili kuću na kredit, hipoteka. Kredit otplaćujem ja on je sudužnik. Naknadno sam podigla još jedan gotovinski kredit za uređenje te uložila djetetovu alimentaciju ( oko 50 000kn) također u uređenje. Režije su na meni i do nedavno sam ih sve ja placala.kuća je upisana samo na mene. On je otvorio svoju firmu te je navodno dignuo gotovini kredit isto za uređenje kuce (do sada nisam znala). S tvrtkom njehovom nemam veze. 

S obzirom da više ne možemo zajedno i ne želim da djete gleda neugodne situacije ponudila sam da se pokupi i ode te potpise sporazum razvod i kuća i kredit ostaju meni. Da on ostane preuzme kredit i mene isplati.

Te da ostane u kući i s obzirom da je njegova firma registrirana na toj adresi plaća najam.

Kakve su točno mogućnosti?

Mislim da on baš i nije za odlazak te da će ostati dok ga nekako ne istjeram.  S druge strane ne želim s djetetom završiti na ulici a da plaćam kredit.

Hvala na pomoći.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija