Jump to content

RVI Trajno


Novak44

Preporučene objave

Poštovani, jučer sam po pozivu odnio nalaze od privremenog rješenja do 31.01 do danas . U nalazima je tri bolnička liječenja ukupno sedam mjeseci i par nalaza od svoje psihijatrice, u zadnjem otpusnom piše da se uključim u dnevnu. bolnicu u koju sam krenuo drugi dan od otpusta (ruševina sam) . Po Vašim iskustvima dali će mi prolongirati za još godinu dana. Zaključak otpustnog pisma je "Zaostaju kronificirani simptomi iz trajnih promjena osobnosti nakon katastrofalnih događaja koji znatno narušavaju kvalitetu života i sveopću funkcionalnosti,nedostupni korekciji medikamentima . Pacijent se otpušta s preporukom uključivanja u Dnevnu bolnicu pri našoj ustanovi na što je motiviran i u sklopu koje je sprovesti daljnje psihosocijalne intervencije" . Šta da očekujem, liječnički za posao ne mogu proći. Radi pola plaće raspao se brak. Koliko to traje do trajnog dobivanja invaliditeta . I što imam od toga ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija