Jump to content

Zamjena Hrvatske vozacke


Dado46

Preporučene objave

Pozdrav,zanima me sljedeca situacija; Naime cekam vec dosta rjesenje zalbe a kad mi dodje ce mi vjerojatno ukinuti vozacku radi kaznenih bodova.Namjeravam dok ju jos imam legalno zamijeniti u Njemackoj za njihovu (i auto cu stwvit na DE table)pa ne znam da li mi je bolje prijaviti kad se budem vratio da sam izgubio hrv vozacku pa im nju kasnije predati kad budu zvali za ponistiti ju ili da im kazem da sam u medjuvremenu (cekam to vec godinu i pol dana) otisao u Njemacku i prepisao ju na njihovu,kakve su sankcije? Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , sivko je napisao:

Švabe će tu tvoju vozačku poslat u RH kad naprave zamjenu tako da ne možeš reći da si je izgubio.A ionako ne možeš upravljat na teritoriju RH kad ti ponište vozačku.

Aha,nije mi jasno samo kako ne mogu voziti na teritoriju RH sa drugom vozackom ako je ova ukinuta,pa ne dobije se zabrana voznje u Hr nego se ponisti vozacka. Ako mozes malo detaljnije objasniti bio bih zahvalan

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija