Jump to content

pomoc


dado38

Preporučene objave

ako moze savijet 

znaci ovako imam kredit koji redovito otplacujem i ostalo mi je jos 4 g.

normalnu karticu debitnu ikreditnu i u jednoj i drugoj imam minus htio sam podici drugi kredit da bi to sve pokrio i krenuo sa otplatom jednog da imam ali mi banka nedozvoljava jer sam duznik..postoji li nacin neki da bi zamolio da mi banka izade u susret da me se obrise kao duznika i da to rijesim

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 6 sati , dado38 je napisao:

ako moze savijet 

znaci ovako imam kredit koji redovito otplacujem i ostalo mi je jos 4 g.

normalnu karticu debitnu ikreditnu i u jednoj i drugoj imam minus htio sam podici drugi kredit da bi to sve pokrio i krenuo sa otplatom jednog da imam ali mi banka nedozvoljava jer sam duznik..postoji li nacin neki da bi zamolio da mi banka izade u susret da me se obrise kao duznika i da to rijesim

Uvijek imate reprogram postojećih obveza, na manju ratu s većim brojem godina. Sve ovisi o prosjeku vaših primanja, godina starosti i drugih uvjeta koje banka traži. Danas imate banaka na tržištu koliko hoćete. Imate banke koje daju kredite i onima koji su ovršeni ili blokirani od strane matične banke. Imate banke koje ne gledaju crne liste, niti hrok.Ako osobno odete npr.u erste banku naletite na bankaricu koja vam ne želi naći rješenje, u toj banci nemate više šanse dugo. Nađite agenciju koja se bavi pronalaskom rješenja za vas, oni u svakoj od banaka s kojim rade imaju ajmo to reći "nekog svoga". Iz osobnog iskustva vam pišem., imala sam dva ne namjenska, ovrhe na fini.... dobila sam kredit. Neću reklamirati posrednika i agenciju, ali oni vam nađu rješenje. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , Zmaaj je napisao:

Uvijek imate reprogram postojećih obveza, na manju ratu s većim brojem godina. Sve ovisi o prosjeku vaših primanja, godina starosti i drugih uvjeta koje banka traži. Danas imate banaka na tržištu koliko hoćete. Imate banke koje daju kredite i onima koji su ovršeni ili blokirani od strane matične banke. Imate banke koje ne gledaju crne liste, niti hrok.Ako osobno odete npr.u erste banku naletite na bankaricu koja vam ne želi naći rješenje, u toj banci nemate više šanse dugo. Nađite agenciju koja se bavi pronalaskom rješenja za vas, oni u svakoj od banaka s kojim rade imaju ajmo to reći "nekog svoga". Iz osobnog iskustva vam pišem., imala sam dva ne namjenska, ovrhe na fini.... dobila sam kredit. Neću reklamirati posrednika i agenciju, ali oni vam nađu rješenje. 

hvala samo gdje ima agencije

prije 2 sati , Zmaaj je napisao:

Uvijek imate reprogram postojećih obveza, na manju ratu s većim brojem godina. Sve ovisi o prosjeku vaših primanja, godina starosti i drugih uvjeta koje banka traži. Danas imate banaka na tržištu koliko hoćete. Imate banke koje daju kredite i onima koji su ovršeni ili blokirani od strane matične banke. Imate banke koje ne gledaju crne liste, niti hrok.Ako osobno odete npr.u erste banku naletite na bankaricu koja vam ne želi naći rješenje, u toj banci nemate više šanse dugo. Nađite agenciju koja se bavi pronalaskom rješenja za vas, oni u svakoj od banaka s kojim rade imaju ajmo to reći "nekog svoga". Iz osobnog iskustva vam pišem., imala sam dva ne namjenska, ovrhe na fini.... dobila sam kredit. Neću reklamirati posrednika i agenciju, ali oni vam nađu rješenje. 

hvala ali gdje naci agencije

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...
Dana 13. 02. 2023. u 21:44, Zmaaj je napisao:

Pa kako gdje naći? Pun ih je internet 😉poslala sam vam u privatnoj poruci ime agencije i ime osobe koja je meni pomogla. Pozdrav 🙋‍♀️(da nereklamiram) 

Pozdrav,

naletila sam na ovu temu, da li bi mi mogli poslati ime agencije i osobe. U potrazi sam za kreditom, imam stalna primanja, bez blokade i ovrhe, ali sa jednom ratom kašnjenja Diners me zaribao, a uzorne i fine banke redom otpilile zbog toga

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija