Jump to content

Neposjedovanje primjerka kupoprodajnog ugovora


RRunner

Preporučene objave

Pozdrav!

Molio bi neki pametni savjet.
 Prodao sam danas auto i kasnije primijetio da nemam svoj primjerak kupoprodajnog ugovora. Kupac i njegov prijatelj su odigrali dobru igru, zapričavanja i u razmjeni novaca i ugovora, uzeli sva tri primjerka. Ok, mislio sam da se to slučajno desilo, ali nakon nekoliko poziva kupcu i zamolbi da poslika primjerak ugovora i pošalje mi na viber, sms, ili kako mu odgovara, stalno dobivam odgovore da, evo sad će, ali ništa od toga.
Stoga sam uvjeren da je ono zapričavanje bilo i s ciljem da se dočepaju svih primjera ugovora.
Što dalje namjeravaju s vozilom, preprodati ga, koristiti za neke nezakonite radnje i sl., ne znam. Stvar je da vozilo glasi na mene, nemam dokaz o prodaji.
Iako sam ispunjavao kupoprodajni ugovor, zapamtio sam samo ime kupca i prebivalište, s osobne iskaznice. Imam još jedino njegov broj mobitela.
Ne znam može li policija što napraviti u tom slučaju i što ja mogu učiniti da se zaštitim od eventualnih budućih kazni za prekršaje i druge radnje, počinjene vozilom, kojem sam ja još upisan kao vlasnik?
Poništiti tablice ne mogu jer nemam taj primjerak kupoprodajnog ugovora.  

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija