Jump to content

Krađa - zastara


Kristina nina

Preporučene objave

prije 7 minuta, Kristina Anic je napisao:

Poštovanje, muž je počinio kazneno djelo Krađe 2015,god i osuđen je na kaznu zatvora od 1 godine s tim da je bio 2 mjeseca u pritvoru, kada nastupa Zastar za to. Hvala. 

Trebao se javit u centar za dijagnostiku 17.12.2022.te se nije javio ali nitko nije došao od Policije pitat,nije mi jasno što se tu s tom kaznom dogodilo,molila bih ak netko ima iskustva za odgovor.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u Krađa - zastara
Dana 14. 03. 2023. u 6:59, sivko je napisao:

Kad je osuđen tj.kad je dobio pravomoćnu presudu za krađu?Od pravomoćnosti presude treba proći 6 godina da bi nastupila zastara izvršenja kazne.

Pravomoćna, Presuda je od, 01.travnja.2015.god.A na izdržavanje se trebao javit 17.12.2022.te se nije javio. Od njegovog nejavljanja nitko ne pita za njega. 

 

 

Dana 14. 03. 2023. u 9:09, Kristina nina je napisao:

Pravomoćna, Presuda je od, 01.travnja.2015.god.A na izdržavanje se trebao javit 17.12.2022.te se nije javio. Od njegovog nejavljanja nitko ne pita za njega. 

 

Ja sam zvala odvjetnika da se raspitam on kaze da treba proci 15 godina od zastare to mi je nevjerojatno

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija