Jump to content

Polog odvjetniku


Posjetitelj

Preporučene objave

Treba mi savjet 

odvjetnik mi sad javio da je otišao u mirovinu prije 5 mjeseci da da hoće vratiti dokumente. 
sad on je uzeo podlog od 2000 eura i skidao je sa toga je je predmet kompliciran i ni sama ne znam koliko je šta naplatio. Jer se sud već vodi godinama. Nešto smo pobijedili nešto izgubili. Predmet se još vodi. 

pitanje je dali on može tek tako da samo da javi uzmi svoje papire ja sam otišao u mirovinu ali prije 5 mjeseci?

sta da sad radim. Ja imam jako malu mirovinu i ne mogu opet plaćati podlogu drugom odvjetniku ?

dali je njegova dužnost da mi pomogne naći drugog odvjetnika? 
stvarno sam u panici sto ako predmet ode na suđenje ili je bio tokom ovoga perioda dok je on već bio u mirovini ?

puno hvala 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 14 sati , Borbena7 je napisao:

Da li ste od njega dobili kakav račun temeljem kojega se naplatio? Nije li Vam spomenu da je netko preuzeo odvjetnički ured nakon njegovog odlaska u mirovinu? 

Puno hvala na odgovoru.
Samo mi je poslao e-mail da je prije 5 mjeseci oisao u mirovinu i da hoće vratiti papire. Nije ni jednog odvjetnika predložio
Dao mi je tokom zadnjih godina račune ali bilo je par parnica u istom predmetu jednu smo izgubili jedna se još vodi a dvije smo pojedili. Kad sam ga pitala u to vrijeme za parnice koje smo pojedili dali nebi tužnik trebao to platiti on je rekao kad se završi predmet onda će se to sve sračunati i on će uzvratiti taj dio kad tuznik njega plati. Ali sad kad je u mirovini kako. Ne znam. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dobro jutro,

Ja sam dala polog odvjetniku od 2000 eura on mi je javio je otisao u mirovinu. 
Predmet jos nije gotov, dvije parnice povezane sa istim smo dobili i jedno zgubili. 
On mi samo salje poruku da dodem po papire ne spominje polog. 
Koje je pravo dali prebacuje na novog Odvjetnik ili one sve vrati i ako bude parnica odbijena tuznik plati  ako ne ja  

Željela bih znati vise informacije i prava prije no sto ga kontaktiram sa ovim pitanjem

Hvala pametni ljudi :)  

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija