Jump to content

Aneks ugovora


forest11

Preporučene objave

Prije pola godine dobrovoljno sam potpisala aneks ugovora o radu premjetivši se privremeno na drugu lokaciju. Zaposlena sam ugovorom na neodređeno vrijeme u jednome javnome poduzeću. Iz prvenstveno zdravstvenih ali i ostalih razloga ne želim potpisati novi aneks (stari mi ističe 30.06.). Trenutno sam na bolovanju cca 3 tjedna jer mi se nešto zakompliciralo sa zdravljem, no nadam se da bude sve uredu. Prije 10-ak dana preporučenim pismom poslodavca sam obavijestila o istome. Time bi se trebala vratiti na staro radno mjesto koje mi u sadašnjoj situaciji ipak više odgovora. Povratni odgovor nisam dobila premda se bliži rok. Želim savjet jer nisam sigurna što mi poslodavac može učiniti u tome slučaju. Kao laik bojim se sankcija mada u aneksu ne piše nikakva klauzula u slučaju daljeg nepotpisivanja. U toj situaciji bojim se da ne postoji neki trik. Ako je potreban još koji podatak koji nisam navela, mogu naknadno obrazložiti.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija