Jump to content

PBZ Visa dugovanje


love12345

Preporučene objave

Poštovani, molim za pomoć!

Stigao mi je cjelokupan račun pbz visa kartice (iznos 1900e) na naplatu. Nije mi još došlo do blokade računa, zanima šta mogu učiniti da mi odobre da dug podmirim na nekoliko rata? Mogla bih ga podmiriti kroz otprilike 4 mjeseca, samo što ne znam kome da se obratim za zamolbu. 

Unaprijed hvala. 

uređeno: od Borbena7
Naslov - velika slova - smatraju se vikanjem na forumu
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 4 minuta, love12345 je napisao:

ije mi još došlo do blokade računa, zanima šta mogu učiniti da mi odobre da dug podmirim na nekoliko rata?

Da li to znači da vam je banka ukinula prešutno/ugovoreno prekoračenje ili ste njega već iskoristili? Ukoliko ste ga iskoristili i ovome uđete u nedopušteni minus, to će vam naštetiti bonitetu pa svakako odmah reagurajte.

Shvaćam da se radi o kreditnoj kartici pa možda i kod nje same imate mogućnost podjele na rate (provjerite u aplikaciji).

Obraćate se banci, najbolje bankaru koji je za vas zadužen - najčešće vam informacija o tome piše u e- ili m- aplikacijama za bankarstvo, na samom dnu. A svaka banka ima i call centar (također broj piše na web stranici ili u samim aplikacijama) koji može prilično pomoći.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u PBZ Visa dugovanje

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija