Jump to content

Fizički napad sa lakšim tjelesnim ozljedama


Mare80

Preporučene objave

Ok, dakle prije par dana me fizički napala muška osoba koja je otprije poznata policiji. Bio je više godina u zatvoru zbog ubojstva počinjenog nožem. Dotični je sam zvao policiju i izjavio da mu ja prijetim a onda zbrisao s mjesta događaja, policija je došla i nakon nekih 20 minuta ispitivanja frajer je doslovno došetao (vjerojatno nije očekivao da ću ja dočekati policiju). Nego moje pitanje s obzirom da je policija zvala hitnu zbog moje rasječene usnice i krvave odjeće na meni i s obzirom da ja nisam dobila papire odnosno policijski zapisnik niti ikakvu dokumentaciju od strane hitne pomoći kako da to dobijem? Jer iskreno s obzirom da je dotični nekoga ubio nožem definitivno želim podići tužbu ali trenutno nemam nikakvu dokumentaciju. Koji zahtjev ili koje formulare trebam ispuniti i predati da bi mogla pokrenuti postupak jer iskreno ne osjećam se sigurno dok je dotični vani. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija