Jump to content

Prostor za cuvanje djece


Aleksandra555111

Preporučene objave

Pozdrav svima!

Već duže vrijeme želim otvoriti obrt za cuvanje djece ili neku vrstu igraonice gdje roditelji mogu ostaviti svoju djecu na čuvanje, djecu od godinu dana do 6 godina.. Nisam završila tečaj za dadilje ni nemam taj fakuletet jer sam ostala trudna kada sam krenula na tečaj. Imamo prostor koji je u potpunosti opremjen kao prostor igraonice (bazen sa lopicama, ljuljacke, penjalice) i sad me zanima mogu li otvoriti i ima li neka caka da otvorim neku čuvaonicu bez fakulteta i zaposlim nekoga, hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Otvorite obtr i zaposlite osobu sa završenom stručnom spremom, koju je zakonodavac propisao za tu djelatnost, dali je to pedagog ili neka druga stručna sprema, odgovor će te dobiti u uredu za gospodarstvo pri vašoj županiji, usput se raspitajte i za minimalne tehničke uvjete koje takva igraonica mora imati to skračeno zovu MTU - i
Samo, prije otvaranja obrta prvo se za sve raspitsjte, i morate već prije otvaranja prilikom registracije obrta predati dokumentaciju od djelatnika koji će raditi sa djecom.

uređeno: od frenki zg
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija