Jump to content

Muž mi ne želi dati razvod i ne viđa dijete


iskon112

Preporučene objave

Pozdrav,

prije godinu dana sve potrebno za razvod je obavljeno ..plan za zajedničku skrb dijeteta i potpisan zahtjev za razvod sa obje strane,međutim suprug nikad nije predao dokumentaciju na sud   jer njegovo objašnjenje je da on ipak ne želi  razvod. Nadala se da će se nakon nekog vremena ipak urazumiti i dati mi papire ali to se nije dogodilo jer komunikacija sa njim nije moguća . Ja se  bojala nazvati centar za socijalnu skrb za  papire da se ne iskomplicira za dijete ,a kad konačno nazvala , objašnjeno mi je da papiri više ne vrijede i da moram ponovno podnijet zahtjev što je i napravljeno .Suprug je dijete do sad povremeno viđao uz moje inzistiranje a sad već 2 mjeseca ne odgovara ni na poruke i pozive .Dogovoreni iznos za alimentaciju redovito daje preko svojih roditelja  sa kojima zadnjih mjesec dana prekida komunikaciju .Novi termin na centru je 13.09 a ja se bojim da neće doći .Molim vas za pomoć šta da radim (što ako ne dođe što slijedi) U komunikaciji sa centrom nisam dobila neku pomoć ..kao ja i suprug se moramo dogovoriti da oni nisu ni policija ni sud ...Najviše se brinem za dijete koje ima 9godina i brine se da je tata zaboravio da postoji .  Unaprijed hvala na odgovoru 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija