Jump to content

Podjela imovine


pranjicka

Preporučene objave

Pozdrav...

Bila sam u braku 15 godina,imam dvoje djece,bivsi muz je bio agresivan,zlostavljao me psihicki i fizicki. On je naslijedio obiteljsku kucu prizemnu na koju smo u braku nadogradili jos dva kata. Sobzirom da je bio zlostavljac uspjela sam pobjeci,ali zlostavljanje tu nije prestalo. Podnijela sam zahtjev za rastavu ali on nije pristao da potpise sve dok ja ne potpisem kod javnog biljeznika da necu traziti podjelu imovine. U strahu od njega sam potpisala. Dobila sam rastavu ali zlostavljanje i dalje nije prrstalo pa smo zavrsili na sudu gdje je on dobio zabranu prilaska i kontakta samnom u trajanju od 5 godina. Interesira me postoji li mogucnost da se ponisti ovaj dokument koji sam potpisala da se odricem svojih prava na imovinu jer sam isti potpisala pod prisilom i u strahu za svoj zivot..

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 03. 09. 2023. u 18:27, pranjicka je napisao:

sve dok ja ne potpisem kod javnog biljeznika da necu traziti podjelu imovine. U strahu od njega sam potpisala

Odgovor na Vaše pitanje ovisi o puno nejasnih činjenica.

Kakav ste točno dokument potpisali? Izjavu ili sporazum ili nešto treće? Ako je nešto treće, kakav je sadržaj toj dokumenta? Da li ste ovo ovjerili ili čak solemnizirali kod javnog bilježnika? I kada se to događalo?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija