Jump to content

Molim pomoć,hvala !!!


anonimno

Preporučene objave

Pozdrav cijenjenoj ekipi,

 

Dakle ovako,

 

Policija me je zaustavila u 7mj. zbog "prebrze vožnje".Zaustave oni mene i prvo pitanje je bilo;gospodine gdje vam se žuri (onda oni standardni izgovori) i vele oni meni ajde vozi i više se nigdje ne žuri.Međutim u 10mj. stigne mi poziv na sud a u pozivu piše da sam okrivljen da sam vozio kroz naselje brzinom od 83 km/h,odnosno umanjeno za 10 iznosi 73km/h. Na sudu sam rekao kak je bilo i da nisam dobio zapisnik niti mi je bilo ponuđeno da išta potpišem. Znači policajac je u međuvremenu sam složio zapisnik.Sutkinja je rekla da dodem na suočavanje s policajcem,suočavanje je bilo prošli petak i to je bilo stvarno smješno.Policajac se pojavio s isprintanom kopijom zapisnika koja se jedva vidi za čitat.Sad ga ja pitam:gospodine a gdje je tu moj potpis,veli on meni " evo tu je " i upire prstom na ono crnilo od printanja,velim ja ; "gospodine tu nema niti mog potpisa niti ičega" veli on "tu ti je samo se ne vidi jer je to kopija :-o:-o (a njegov potpis je jasno vidi) a orginal je kod tebe " , sutkinji nije niš jasno i pita ona njega za njegovu verziju događaja,veli njoj policajac

"sjećam ga se dobro,vozio je sivu Alfu Romeo (vozio sam crni P407) i potpisao je zapisnik jer bi u protivnom naveo da je odbio potpisat zapisnik " ,velim ja sutkinji da se taj čovjek mene uopće ne sjeća jer nebi rekao da vozim sivu Alfu. Pita ona mene jeli navedena registracija moja ,kažem ja da je. Velio ona čekajte rješenje koje će doći za tjedan dana.

 

Evo danas mi dođe rješenje da sam kriv,kazna je 500kn i 1 kazneni bod.

 

Molim pomoć u vezi žalbe...

 

Unaprijed zahvaljujem na utrošenom trudu i pomoći.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U tome i je problem kaj ni meni samom nije pol tog jasno,registracije jesu moje i sve to štima ali činjenica je da nisu od alfe za koju on tvrdi i da nisam potpisao niti mi je napravljen ikakav zapisnik niti je bilo govora o tome (nemam razloga da vam lazem na forumu),sutkinji je očito bilo dosta što su te registracije bile od auta koji sam vozio....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija