Jump to content

Izvlastenje


Dadoces

Preporučene objave

Postovani

Stanujem u Austriji, u hrvatskoj nemam prijavljenu adresu, Adresa u austriji je prijavljena u veleposlanstu u Becu.

U hr posjexujem oranicu (1 jutro) u gradevinskoj zoni.

Opcina je asfaltilara cestu koja nije legalizirana,i sad je arogantin nacelnik koji kaze da on moze kako hoce odlucio legalizirat cestu ali ju i prosirit, provest plin vodu i kanalizaciju jer treba napravit poljoprivredne silose koje bi poljoprivrdnicima financirala Eu. 
Sve je to Ok, do danas dok nije doslo Sutsko rijesenje Mojoj Majci koja ima potkucnicu u toj ulici gdje su joj bez NEZINOG ZNANJA,ODOBRENJA,OBAVJESTI ILI NECEG DRUGOG izvlastili iz 51m2 potkucnice.

Susjedu su oduzeli do samog balkona kuce, nekima na 50cm od kuce, sta znaci da bi rusili ograde, stabla, mostove preko kanala koji je i onako na vec zemjistu koji je darivan da se iskopa. 
Majka je ulozila prigovo za koji ima 15 dan rok, i vecina je postupila isto kao i ona.

U mojem slucaju na mojoj prceli, za sad nemam nikakva saznanja al vlasniku preko moje parcele oduzetu je u dubinu 6m sta je nekih 130m2, na koje nije pristo, nikakav vjestak ili neko da ga je obavjestio.

Ako sam obuhvacen, neznam dali ce mi poslat pismo u austriju, ili u nikim slucajevima pisma su ostavljana na kuci u gradnji koja nije zavrsena, nitko na adresi ne stanuje, nema postanskog sanducica je je osoba u gradu i zivi na stanu gdje je i prijavljena

molim odgovor, kakva su moja zakonska prava

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija