Jump to content

prigovor na prekrsajni nalog


skanjich

Preporučene objave

e ovako, za vikend sam bila kuci i policija me uhvatila bez pojasa (kao suvozac)...mislim, takve mi se stvari nikad ne dogadaju ali eto :-( i sada bi ja napisala prigovor. medutim, kako sam prijavljena u zagrebu zbog faxa nisam bas u mogucnosti ici opet nazad na prekrsajni sud u pulu. pa me zanima mogu li u prigovoru napisati da zelim da me se ispita na prekrsajnom sudu u zagrebu ili mogu u prigovoru napisati svoje objasnjenje nevezanja? (mislim skidala sam jaknu na izlasku iz benzinske a oni su stajali iza zavoja koji je 20 m udaljen od izlaza)...i nadati se da ce uvaziti moju ispriku buduci da studiram, nisam nikad kaznjavana ni bilo sta drugo. please help me :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

lijepo što mislite na tog člana obitelji, ali nije on kriv za vaše prekršaje, a niti ste vi krivi što on radi tamo gdje radi. meni se zna desiti da poznati dođu u ured, naravno kao i svakom drugom pokušam pomoći, ako se da, i nije mi neugodno jer svakomu se može desiti, a i pojas u vašem slučaju nije ništa strašno..........ali je strašno ako dođe do prometne. ali znate kako je išla ona stara "pametni znaju čemu služi pojas" (ostali plaćaju 500,00 kn) :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prigovor protiv prekršajnog naloga šaljete policijskog postaji i onda ona to kasnije prosljeđuje nadležnom sudu radi provođenja redovnog prerkšajnog postupka. u prigovoru možete to napisati da želite da vas se sasluša pred prekršajnim sudom u zagrebu, a i sudac obično odluči tako ako imate uredno prebivalište u zagrebu, onda se dio spisa šalje u mjesto gdje prebiva okrivljenik. u prigovoru ne morate u detalje objašnjavati, navedite da želite redovan postupak i saslušanje kod suca, a kad dođete pred suca onda iznosite sve činjenice za koje smatrate da su važne za donošenje odluke, pa tako i činjenicu da vam je prvi puta, da ste nekažnjvani, te da vam je žao, pa možda, kažem možda, dobijete opomenu.......... :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

slaba je obrana da kontrirate policajcu. ako priznate, bolje prolazite. u svakom slučaju na vama je da odlučite. ako je vaš dečko bio s vama u vozilu, logično je da će svjedočit u vašu korist, a sudac će vjeru poklonit iskazu svjedoka policajca, jer kao što znate iskazu policajca se vjeruje jer j eon ovlađtena službena osoba.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nada uvijek postoji, prema tome nemate što izgubiti........istinu recite, pa će sudac prosuditi. uostalom, imate pravo žalbe na rješenje. kao što sam rekla gore sudac odlučuje da li će spis poslati na pravnu pomoć u zg...... dakle, sve je na sucu. uostalom, ako vas pozovu u pulu, napišite im (na vrijeme) dopis u kojem ćete navesti da želite svoju obranu dati pred prerkšajnim sudu u zagrebu :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

vi možete zatražiti. zapravo na dopisu navedite novu adresu.......ali pripazite i zbog toga možete zaraditi prekršajnu prijavu.......jer niste promijeniti adresu u osobnoj, tj. stvarno prebivalište vam se razlikuje od onog u osobnoj. to bi moglo razvući postupak, i otežati dodatno sudu, a i suci na to ne gledaju blagonaklono..ne želim vas ustrtariti, ali vi st eu prekršaju........ ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija