Jump to content

Voditelj poslovnice


June621

Preporučene objave

Pozdrav,

Nadam se da mi mozete pomoci. Naime, ukoliko zelim otvoriti obrt za pruzanje turistickih usluga (turisticka agencija) potreban mi je stalno zaposlen voditelj poslovnice. Ukoliko sam ja vlasnik te voditelj poslovnice, moram li sebe i zaposliti u obrtu ili mogu samo poloziti strucni ispit te otvoriti obrt? Hvala unaprijed!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...
Dana 13. 01. 2024. u 15:51, frenki zg je napisao:

Obrt je, jedan pojam , a Firma ( trg. društvo je pravna osoba )
Za Firmu, ne morate imati potrebnu stručnu spremu, ali mora imati bar 1 zaposlenik, koji će biti voditelj poslovne jedinice.
 

Jednog djelatnika KV - Stručnosti, za svaku poslovnu jedinicu koju trg. društvo ima. - trg, društva se registrijaju za xx djelatnosti, vi ste vlasnik i odgovorna osoba, u sastavu vašeg trg. društva , npr imate i trgovinu i ugostiteljski objekat, za trgovinu, kao voditelj poslovne jedinice , mora biti prijavljen, min , jedan KV - Trgovac a u ugostiteljskom objektu min , jedan KV - Ugostitelj i tim redom možete imati x poslovnih jedinica za djelatnosti iz sudskog registra i svaka mora imati min 1 voditelja posl. jedinice . Ili, ako imate x Tabaco-trgovina, u svakoj mora biti prijavljen minimalno 1 KV-trgovavc .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija