Jump to content

alkohol i sudar


anonimno

Preporučene objave

dogodila mi se slijedeća stvar:

 

zabio sam se autom u ogradu. bila je manja materijalna šteta pa sam otišao. Ograda je bila susjedova. vozio sam pod cugom . Međutim u međuvremenu je došla policija. susjedi su me cinkali pa sam se brzo spustio dolje i priznao sve. sad me zanima dali ja mogu na sudu tvrditi da nisam vozio u alkoholiziranom stanju jer je prošlo sat vremena od dolaske policije i puhanja i dali mogu suzbiti bijeg s mjesta nezgode za koje me isto terete. Dali mogu proći bolje ako uzmem odvjetnika? student

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

priznali ste sve, a sad bi kad ste se "otrijeznili" porekli. dajte molim vas. bolje ćete proći ako priznate. kod vas je u pitanju alkohol, i bijeg s mjesta nezgode. vjerujte, samo na bijeg vam sudac ne gleda blagonaklono i ne postoji niti jedan opravdan razlog za to..........trebali ste obaivjestiti policiju, jer se tu radi o prometnoj nezgodi bez obzira što ste samo vi sudionik iste. za ovakve prekršaje ne znam koliko bi vam odvjetnik pomogao. ali ako vi želite to je vaša stvar. pa nisu vas optužili za kazneno djelo........sve lijepo priznajte, skratite muke sebi,a i sudu će biti lakše........to što će vas "oderati" to je drugi par cipela i na to ste trebali ranije misliti. u svakom slučaju pravo žalbe na rješenje imate........pozdrav :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija