Jump to content

skripte za ustav i org.pravosuđa


suni

Preporučene objave

pa nije ti Ustav tako velik, potrudi se pa ga nauči.

Skripte općenito nisu najpouzdaniji izvor za polaganje pravosudnog baš zbog silnih izmjena i dopuna zakona i lako te zavaraju, a ispitivači vrlo često pitaju baš te izmjene.

Ja sam počela po skriptama pa sam skužila da je to čisti gubitak vremena, svaka čast ljudima koji su si dali truda i napisali ih, ali u masu skripti sam naišla na dosta krivih podataka što se može pripisati ili autorovom neznanju, nepažnji, a sklona sam vjerovati da proizlazi i iz namjere autora da namjerno pišu netočne podatke.

Nadam se da sam ti pomogla i čim prije se primiš zakona (ili Ustava u tvom slučaju), bolje za tebe.

Pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

A stvarno, nije mi to nikada palo na pamet. I definitivno ne vjerujem da bi netko pisao krive podatke!!!! Pa nismo u osnovnoj šloli da radimo takve dječje podvale. Hm, dakle, zakoni, ha?! Ma strah me da se "ne preučim" :-o, da ne naučim više nego što je potrebno! :-D:-D A sigurna sam da ne treba učiti baš sve članke iz svih zakona...

p.s. ni ja inače ne volim skripte, konfuzne su najčešće i "nabacane"

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija