Jump to content

Neregistriarni auto i pauk


anonimno

Preporučene objave

Pozdrav,

 

17.3. mi je Pauk sa parkiralista ispred zgrade odnio auto.

Auto je stajao nekoliko mjeseci na mjestu gdje nikome nije smetao, tocnije na parkiralistu ispred zgrade. Zvala sam Zagreb Parking koji kaze da je auto odvezen na poziv Komunalnog redara.

Sad, ono sto mene zanima je, mogu li se zaliti nekome zbog odvoza auta? Kome?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Komunalni redari ti svašta rade. Utvrdili su da auto nije registriran, pa su po proteku roka istoga uklonili. (imam susjeda koji radi kao komunalac pa znam njihov postupak). Kako bi se razjasnila cijela situacija trebaš sa sigurnošću zanti je li auto bio parkiran na javnoj površini ili ne (ako je javna površina imaju ga pravo ukloniti). Ukoliko se utvrdi da je to privatni parking koji je plaćen u cijeni stana ili posebno kupljen za parkiranje tvog auta (naravno označen brojem) tada bi imao pravo tražiti od komunalaca da ti auto vrate na mjesto gdje se nalazio. O naknadi štete mislim da ne trebaš razmišljat jer je auto neregistriran tako da se njime ne možeš voziti ( pa stoga ne trpiš nikakvu izravnu štetu).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija