Jump to content

Koristim porodiljni, a firma u stecaju


Trazim.savjet

Preporučene objave

Molim pomoc, savjet, bilo sta. Koristim porodiljni za 3 dijete, zaposlena sam bila za stalno. Beba je sada 9 mj, znaci imam jos nesto vise od 2 godine porodiljnog. Neki dan me je nazvao sef kako je firma u stecaju, to je rjeseno i meni ce ici odjava, no on ce mi javiti jos s kojim tocno datumom budem odjavljena da se mogu prijaviti dalje kao nezaposlena da ne izgubim pravo na porodiljni. Danas ujutro sam na e građani dobila mail u kojem stoji dan sam odjavljena na mirovinskom sa 31.8.2023. Zvala sam sefa, kaze isti je mail dobio danas ujutro za sebe. Zvala sam mirovinsko, kod njih sam odjavljena, zvala sam zdravstveno, kod njih se i dalje vodim kao zaposlena. Sef je u sudskom registru provjerio i firma je i dalje aktivna. Kako je to moguce? Prije ovog maila danas nisam dobila apsolutno nikakvu obavjest ili rjesenje o prestanku radnog odnosa, sefa je stecajna upraviteljica zvala prije koji dan da dostavi moje i njegove papire da bi nam napravila odjavu i onda ovakav šok. Sta napraviti sad? Dali firma ostaje mozda aktivna dok mi porodiljni ne istekne? Jel to uopce moguce? Hocu li morati vracati novce koje sam dobila od 31.8 pa dosad? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija