Jump to content

Molba za odgodu


Neko02

Preporučene objave

Pozdrav ovako situacija mi je sljedeca imam problem trebam se javiti na izdrzavanje kazne zatvora medutim zdravstveno stanje mi se pogorsalo,imao sam prometnu nesrecu s napuknucem 8.kraljeska prosle godine tu mi se javljaju tegobe i bolovi,secer mi je povisen,srce moram kontrolirati,i potkraj mjeseca trebam otici abdominalnom kirurgu na dogovor za operaciju hernije trbuha,dali su dovoljne uputnice ljecnicke sto sve moram obaviti s obzirom da tek potkraj mjeseca idem na dogovor za operaciju a neke pretrage su mi zakazane i poslje moga datuma za javljanje na izdrzavanje kazne 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 08. 12. 2023. u 14:47, Neko02 je napisao:

Pozdrav ovako situacija mi je sljedeca imam problem trebam se javiti na izdrzavanje kazne zatvora medutim zdravstveno stanje mi se pogorsalo,imao sam prometnu nesrecu s napuknucem 8.kraljeska prosle godine tu mi se javljaju tegobe i bolovi,secer mi je povisen,srce moram kontrolirati,i potkraj mjeseca trebam otici abdominalnom kirurgu na dogovor za operaciju hernije trbuha,dali su dovoljne uputnice ljecnicke sto sve moram obaviti s obzirom da tek potkraj mjeseca idem na dogovor za operaciju a neke pretrage su mi zakazane i poslje moga datuma za javljanje na izdrzavanje kazne 

1.) Molba se mora poslati u roku od 3 dana od saznanja za razloge zbog kojih se trazi odgoda. Dakle, paziti da od pregleda kojim je utvrdena potreba daljnjih pregleda i eventualne rehabilitacije ne prode vise od 3 dana. 
 

2.) Ako Vam je prosao taj rok, probajte otic opet na pregled pa slati te nove nalaze i eventualnu novu uputnicu dokaz u roku od 3 dana.

Molbe se prihvacaju ako se takva vrsta skrbi ne moze pruziti u zatvorskoj bolnici o cemu misljenje daju lijecnici zatvorske bolnice. Ako moze i tamo, nece usvojiti.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija