Jump to content

Ne mogucnost ulaska u prostoriju


Zanav

Preporučene objave

Ako sam pogrijesila temu,molim oprost. Ovako- zivim u stanu,kojem u vlasnickom listu jasno pise da pripadaju 2. zajednicke prostorije (šupe).

Imam 15.g kljuc samo od jedne. Predstavnica stanara na pitanje da mi da i drugi kljuc, pokazuje srednji prst,da ne idem u dalj s bar 10 stanara je u svadji ,niko ju nece smjenit imaju pametnija posla.

 

Ok dakle saljem meil gskg upravitelju za kljuc. Dokument sta pise da imam pravo na 2 prostorije neograničeno.

Odgovaraju vec koji put da ja moram pozvati stanare da mi citiram,daju pristanak za kljuc.(??)

(predstavnica je djelila kako kome nekom 2 nekom 1 ali vecinom 2 ..)

Pitam stanare kazu pa nemamo mi nista s kljucem. Mogu mi oni naoraviti kljuc ali zelim zakonskim putem.

Gskg upravitelj onda odgovara fa nabavim međuvlasnicki ugovor.

Nabavim. Pise jasno da imam pravo na 2 prostorije.

Badava,slijedeci meil gskg , je ne mozemo mi nista podnesite privatnu tuzbu.

Kao da zivim u provaljenom stanu pa eto moli trazi.

Ne pada mi na pamet privatna tuzba 

Ima li se jos kome obratiti osim gskg ? Obratila sam se i gradonačelniku,koji je zamilio gskg da mi ikada i odgovore na meil..

Policija mislim da nema veze s time ? Jer ne mogu u svoje vlasnistvo - ta kvadratura prostorije od koje nemam kljuc mi pripada, nema veze da je i 50mm eto . . Rekoh ako zovem ispast cu budala,dal oni imaju nesto s time da ne mogu u vlasnistvo koje mi na dokumentu pripada- ne znam..

 

Nebi ja nakon 15g ni pitala za kljuc, nego iznajmljujem stan i naravno ljudi pitali "a ovdje jel se moze stavri staviti* . 

 

Hvala.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zašto idete glavom kroz zid i niste poslušali prijedlog stanara da vam naprave ključ (kad ionako i u vlasničkom listu i u međuvlasničkom ugovoru stoji da imate pravo na dvije prostorije). Što bi postigli s privatnom tužbom? I obraćanjem gradonačeniku? Koliko ste počasnih krugova optrčali?

Lijepo kopirajte od nekoga ključ druge prostorije, prijavite podstanare poreznoj nakon što sklopite ugovor s njima - i mirno spavajte.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija