Jump to content

Otkaz kao tehnološki višak - imam li pravo na naknadu?


ripl

Preporučene objave

Poštovani svi,

Radio sam u jednoj firmi godinu i pol dana na puno radno vrijeme, nažalost zbog loših gospodarskih prilika jedan veći klijent nam je otkazao suradnju i preko 35 ljudi je dobilo otkaze! Sada mene zanima koje dokumente ja moram priložiti da bih ostvario naknadu za nezaposlene (vidio sam btw da se taj zahtjev može predati i online ali prvi puta sam ušao tamo i nisam baš full siguran) i znači li to onda da ću se ja se morat prijaviti u onu neku evidenciju di imam onog nekog savjetnika koji me šalje da se javljam ne poslove? Ja iskreno ne bih da to moram jer jednom sam bio i ono na što su me slali nema veze s zdravim mozgom, ja IT-evac a oni me šalju za nekog frigonomehaničara i sl. stvari koje ja stvarno nemam pojma raditi, poslove si tražim sam preko moj-posao, LinkedIn, remote i sl. stranica ili ako već moram jel postoji opcija da se javim na natječaj, ali tipa ne pokažem neku veliku zainteresiranost, dajem bezvezne odgovore i prijave da me imaju razlog otkantat a čisto da ispunimo formu...

 

Isto ia za zdravstveno, koji dokument moram odnijeti na Zavod da se prijavim?

uređeno: od ripl
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija