Jump to content

Policijski inspektor pričao drugima o ispitivanju


shargarepa

Preporučene objave

Dakle imam sljedeću situaciju. Imam dokaz od osobe A da joj je krim inspektor tog imena i prezimena otkrio detalje o ispitivanju maloljetne osobe. Što kaže zakon o tome s obzirom da se to dogodilo davno, a krim inspektor je danas u mirovini. Djelo se davno dogodilo, dokaz je pisani trag od prije mjesec dana.

p.s. ukoliko je tema na krivom mjestu slobodno ju prebacite

uređeno: od shargarepa
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 18 minuta, shargarepa je napisao:

Dakle imam sljedeću situaciju. Imam dokaz od osobe A da joj je krim inspektor tog imena i prezimena otkrio detalje o ispitivanju maloljetne osobe. Što kaže zakon o tome s obzirom da se to dogodilo davno, a krim inspektor je danas u mirovini. Djelo se davno dogodilo, dokaz je pisani trag od prije mjesec dana.

p.s. ukoliko je tema na krivom mjestu slobodno ju prebacite

Dakle zakon osobu A upućuje da prijavi sluzbenu osobu za zloupotrebu polozaja,,,

Treba vidjeti o čemu je riječ, tj dali je maloljetna osoba zbog tog kz djela inspektora trpila neke posljedice,,,,

Ipak tu je nesto ipak nejasno,,,maloljetnu osobu se ne ispituje bez prisustva skrbnika roditelja itd,,,

Vi možete uputiti osobu A da ako ne prijavi svoja saznanja takodjer cini kazneno djelo kao da ga i sam čini,,,

Kažete da imate dokaz,,,

Onda kz prijavu ucinite vi 

Savjet

prijavite,,,duznost je to svih nas ako je šteta tj žrtva dijete,,,ipak ako je beznacajno sve ovo a stete nema tj zbog objave tajnosti informacije od strane policijskog sluzbenika nije donesena neka presuda, rješenje ili time nekome u predmetu pomoglo se na bilo koji nacin tj povredom prava djeteta jel,,,,niti nemojte cackati osim ako je dokaz koji je sam po sebi dovoljan za podizanje kaznene prijave

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na odgovoru. Radi se o tome da je to bilo prije dosta godina, osoba je danas punoljetna, ali joj se zbog te informacije naštetilo ugledu (nedavno). U tom slučaju isto je moguće prijaviti osobu za zloupotrebu položaja ili ne?

Pisani trag postoji osobe kojoj je rečeno

uređeno: od shargarepa
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija