Jump to content

Primjer izjave suglasnosti susjeda za izvođenje radova


pixel_93ac

Preporučene objave

Pozdrav, planiramo se prijaviti za natječaj za energetsku obnovu te raditi fasadu. Radi se o dvojnom objektu: južno pročelje je dijelom naslonjeno na susjedovu kuću.

Molim primjer izjave/suglasnosti koju susjed mora potpisati kako bismo iz njihovog dvorišta mogli pristupiti tom pročelju.

Treba li izjava biti ovjerena?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

IZJAVA/SUGLASNOST

 

Kojom ja________________________, OIB:____________________________, iz _________________, ul._______________,

kao vlasnik nekretnine koja se nalazi na kat.čest:____________, z.k. ul.___________, K.O._______________, 

u naravi___________________________________,

izjavljujem da sam suglasan da vlasnik susjedne nekretnine koja se nalazi na kat.čest:_________, z.k.ul.___________, K.O.________________, u naravi________________________, tj. izvođač radova kojega isti odredi koristi dio moje nekretnine radi izvođenja radova obnove fasade.

Korištenje se odnosi na pristup, donošenje materijala, postavljanje skele i sl., a vlasnik susjedne nekretnine tj. izvođač se obvezuju radove izvršiti u roku od _______ dana te dio korištene nekretnine ostaviti u stanju kakva je bila prije korištenja.

 

Potpis_________________________ 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija