Jump to content

Lose napravljeno kroviste


Jasna1956

Preporučene objave

Postovani!

2021 god.gradevinska firma za izgradnju krovista ,privatnik ,skidao je prijasnji crijep.Kod dogovora o gradnji.ponudac radova rekao je da grede ne treba mjenjati

Pisani ugovor nismo ucinili, radovi su bili u roku ucinjeni i bez racuna izvrsih isplatu.Prije pocetka radova izvoditelj nije dobro pogledao gradu vec jako povrsno i na moje pitanje da crijep koji ce stavljati ne bih mozda bio.pretezak.

Izvodac odnosno vlasnik.tvrtke rekao je da ne ce biti pretezak

 

Ali cim su radovi zavrsili poprilici desetak dana poceo je pucati temelj i odredeni zvuci a isto grede na krovu pocele su pucati.

Odlucih se skinuti crijep i staviti lim misleci da je problem rijesen.

Ali prvi izvodac radova popravke na rogovima i mosivim gredama nije zelio uciniti te je neki drugi.majstor to popravio po preporuci staticara.

Medutim zivim u stalnom strahu jer to i dalje puca i pravi probleme.

Sto bih sa pravne strane mogla uopce uciniti jer se je radilo bez racuna a i tu su iza bila jos dva majstora.

Steta je velika ja sam u mirovini.i nemam novca da bih ponovno mjenjala krovidte.

Da li bih ista postigla pravnim putem ako bih isla tuzbom prema prvom izvrsitelju radova.

Hvala za odgovor

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Teško, nemate nikakav dokaz - račun , naosnovu čegada ga utužite , i čudno je to - pucanje Temelja, radi težine Crijepa,,tu nešto nije uredu sacijelom statikom objekta- Trebali ste bar platiti neovisnog nadzornog, da procjeni, radi čega pucaju Temelji Objekta - radi težine crijepa - nebih rekao - pronbajte se dogovoriti - ali, može vam staviti krov od bilo čega -treba utvrditi  radi čega su počeli pucati temelji objekta.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija