Jump to content

Prometna - auto pad biciklista


username90173

Preporučene objave

Vozio sam auto u ranim jutarnjim satima te mi je auto dolazio u susret dok sam imao biciklista s desne strane.

 

Dok smo se mimoilazilo okrznuo sam biciklista (stariji gospodin) te je on pao, odmah sam se zaustavio i otrcao i pitao boli li ga sto te da zovem hitnu da ga pregleda.
 

Rekao je da ga malo boli noga te lopatica ali glavom nije udario te je ustao se odmah i krenuo hodati kuci, gospodin nema nikog mladjeg svojeg koga sam mogao nazvati te je odbijao da ga i odvezem na hitnu.

Odvezao sam ga kuci te je samo rekao da mu kupim novi kotac za biciklu, na sto sam mu rekao da cu mu kupit novu biciklu i da cu ga posjetit kasnije da provjerim je li dobro.

Ovu nesrecu je vidjela jos jedna osoba koja nije uopce reagirala te je samo stajala i gledala.

Moje pitanje je mogu li ocekivati posjet/poziv policije u slucaju da eventualno netko treci prijavi ovo?

Gospodin je rekao da on nista nece govorit nikome i da zna da je bila slucajnost, ali sad opet me brine slucaj da netko prijavi?

Sto mi je najbolje ciniti u ovoj situaciji?

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 7 minuta, stradivari je napisao:

ako ode na hitnu zbog nekih jačih bolova koji se kasnije mozda pojave (što zna dogoditi), onda će policija sigurno doći. 

posjetio sam gospodina maloprije, kaze da ima nesto malo bolova ali kao normalne za pad s bicikla, rekao mu da cu ga posjetit svakih 1-2 dana pa ako ne prestanu bolovi cu ga odvesti do doktora. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija