Jump to content

Objave na e oglasnoj ploči


Sanader

Preporučene objave

Zanima me da li sve potvrđene optužnice idu na e oglasnu ploču? Obzirom da smo svi nevini dok nam se ne potvrdi krivnja čini mi se glupo javno objavljivanje podataka jer na kraju možemo biti oslobođeni krivnje, ali stigma ostaje. Da li je moguće tražiti anonimiziranje mojih podataka kao okrivljenika u slučaju da se sve optužnice javno objavljuju? Ako dođe do suđenja, ono će biti javno obzirom da žrtva nije maloljetna osoba? 

uređeno: od Sanader
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , Sanader je napisao:

Zanima me da li sve potvrđene optužnice idu na e oglasnu ploču? Obzirom da smo svi nevini dok nam se ne potvrdi krivnja čini mi se glupo javno objavljivanje podataka jer na kraju možemo biti oslobođeni krivnje, ali stigma ostaje. Da li je moguće tražiti anonimiziranje mojih podataka kao okrivljenika u slučaju da se sve optužnice javno objavljuju? Ako dođe do suđenja, ono će biti javno obzirom da žrtva nije maloljetna osoba? 

 

ne eoglasnu idu samo one optužnice koje ni nakon 3 puta što su dostavljene nisu uspjeli isporučiti primatelju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija