Jump to content

Automobilska nesreća


Trk32

Preporučene objave

Pozdrav svima,

 

imam pitanje za prijatelja od prijatelja uglavnom nebitno pa da krenemo:

 

Dva dečka su bili vani u nekom klubu, nalokali se alkohola i tko zna sto su još sve konzumirali 🤷‍♂️

Iz meni nepoznatih razloga su se uputili u drugu županiju. Na putu do mjesta su se zabili i napravili totalku na autu. Materijalna šteta na ogradi te na vozačevom autu - upalili se svi airbagovi. Na vozaču te suvozaču nije bilo niti ogrebotine. Te nema drugih sudionika niti ozlijeđenih. Suvozač je zvao prijateljicu koja ga je pokupila i odvela doma dok je vozač ostao na mjestu nesreće te čekao policiju. Vozač je zavšio u pritvoru na 12h vjerojatno radi triježnjenja te naknadno na 10 dana zbog ranije meni nepoznatih prekršaja. Policija zna da je suvozač XY sudjelovao u nesreći.

 

Moje je pitanje je li suvozač XY bio dužan ostati na mjestu nesreće? Dali je dužan obavijestiti policiju da je bio prisutan kao suvozač za navedenu nesreću? Može li imati kakve posljedice? Sto mu je najbolje činiti?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 10 sati , drot13 je napisao:

Neće imati posljedica i ne treba raditi ništa. I da je ostao na mjestu događaja, policajci bi ga evidentirali kao sudionika i poslali doma.

Hvala na brzome odgovoru!

uređeno: od Trk32
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija