Jump to content

Djetetovo pravo


Etkalcec

Preporučene objave

Dobro jutro,imamo jedno situaciju,trebam savjete….znaci moja sestra ide prvi razred srednje skole za obucara…pocela je hodati na praksu,al je dobila neki strah i ide psihologu na razgovore… naravno znamo da bez prakse ne moze proci razreda…sad skola kao skola trebala bi se brinuti za nju,nazalost kod nas je situacija drugacija,praksa joj pruza svu potporu,cak su joj dopustili da mama hoda s njom na praksu,za sad (sestra mi ima anksioznost i jos neku bolest dodanu od “strah od ljudi-sociofobija tako nesto)… U skoli joj pedagoginja prijeti da nek “baci karte na stol” da ce ju za dva tjedna izbaciti iz skole,da joj “praksa daje lazne nade” i rekla joj je da moze birati dal ce pasti razreda ili ce ju iskljuciti iz skole… po meni je to jako neprofesionalno ponasanje od strane “pedagoginje” prema uceniku. 
dali ima netko slicnu situaciju sto se tice ponasanje skole prema uceniku. Inace ima dobre ocjene jedino praksa ju muci,sad dok je pocela hodati postepeno  nazad na praksu sad joj skola govori da ce biti izbacena iz skole,molim pomoc ili savjet dali da se obratimo odvjetniku ili nesto? Hvala.😊

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 05. 03. 2024. u 17:07, Borbena7 je napisao:

Imate li svjedoka za ove izjave? Da li ste razgovarali sa razrednikom i stručnom službom škole?

Da,razrednica nista ne poduzima,samo suti… a ovo je pedagoginja vikala pred mojom mamom… pozvala je na razgovor moju mamu,sestru,i bile su pedagogginja,razrednica,i profesorica s prakse… 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija