Jump to content

Ozljeda na radu


Nesto123

Preporučene objave

Od 10.2023. sam na ozljedi na radu koja se zakomplicirala i dovela do operacije koja je za koji tjedan. Na razni firme je bila povisica ali ja je nisam dobila pa me zanima ima li to veze s tim sto sam na bolovanju (100% placenom) i mogu li mi uruciti otkaz kada se vratim s bolovanja zato jer cu imat duzi oporavak nakon operacije. u firmi sam zaposlena 2,5 godine i imam ugovor na neodredeno. Prvenstveno me zanima situacija s otkazom jer je velika firma u pitanju i dosta ljudi daje otkaze i konstantno imaju otvoren natjecaj za zaposljavanje i ako mi uruce otkaz znam da 6 mj ne mogu nikoga zaposliti na moje mjesto. Nisam nikad imala primjedbe na posao koji obavljam, prijave za ponasanje i slicne stvari. Imaju li zakonsku osnovu uruciti mi otkaz kada se vratim s bolovanja?

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat , Nesto123 je napisao:

pa me zanima ima li to veze s tim sto sam na bolovanju (100% placenom)

Da, ima veze, jer trenutno ne primate plaću.

prije 1 sat , Nesto123 je napisao:

mogu li mi uruciti otkaz kada se vratim s bolovanja zato jer cu imat duzi oporavak nakon operacije.

Ove ne može biti opravdani razlog za otkaz.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija