Jump to content

Petak 13. - Otkaz


Demonio

Preporučene objave

Evo ovo se samo meni može dogoditi, da na petak trinaesi dobijem otkaz... Ovako je bilo; poceo sam raditi od 1.3, medjutim ugovor o radu sam dobio tek 15.3. i od toga datuma sam dobio placu ( na tekuci racun), zatim sam pitao dali cu dobiti placeno i za prvi dio mjeseca...i eto nakon 5 dana otkaz... Kako sam 15 dana radio na crno (a neznajuci za to) dali ja mogu prijaviti tu firmu nekom nadleznom organu, pa da i oni malo najebu...thx

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani Demonio !

Ako robovlasnik ne sklopi s robom ugovor o robovanju u pisanom obliku mora robu prije početka robovanja / 1.3.07./

uručiti pisanu potvrdu o sklopljenom ugovoru, u protivnom smatra se da je s robom sklopio ugovor o robovanju na neodređeno vrijeme počevši od 1.3.2007 godine.

Nadam se da možeš dokazati da si počeo crnčiti početkom ožujka pa o svemu informiraj inspekciju rada :

 

popis ureda i kontakti Državnog inspektorata prikazani prema Područnim jedinicama.

PJ Zagreb

Prilaz Ivana Visine 1-3

tel. 01/2333777

 

PJ Rijeka

Osječka 50

tel. 051/500-647

PJ Split

Put Brodarice 6

tel. 021/407-360

PJ Osijek

Šetalište kardinala Franje Šepera 1d

031/250-600

PJ Varaždin

Stanka Vraza 4

tel. 042/301-700

telefax: 042/301-703

 

Robovlasnika bi trebal baciti na stup srama pod njegovim punim imenom a to je moguće na radiju 101 / parlament shou /ponedjeljkom u trifrtalja 11 i četvrtkom u trifrtalja 17.možeš se javiti direktno u program /4891101/ ili na njihovoj internetskoj stranici.Bilo bi interesantno čuti njegovo objašnjenje kikiriki plaćanja.Na televiziji Z1 u 20 sati radnim danom ide -knjiga žalbe-javljanje je samo u program 6689590.

U boj ,u boj za porobljeni narod svoj !

Želim ti odlično zdravlje !

 

 

 

 

 

 

 

 

Re: Dobr

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani !

Pospan sam pa zaboravih na završni udarac bokserom u glavu.Prijavi rad na crno Poreznoj upravi na besplatni broj telefona :

0800 1001

 

* Prijava utaja poreza,

* Neizdavanje računa,

* Rad na crno,

* Drugi porezni prekršaji,

* Pritužbe na rad službenika Porezne uprave.

Nedaj se zajebavati !

sretno!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zerjav car si i hvala na informacijama... na srecu mogu dokazati da sam radio od 23.2.2007. a to moze i potvrditi gospodja iz drzavnog inspektorata koja koja mi je bila u trgovini 8.3. i zabranila rad trgovine na nekih 7 dana (zbog gradjevinske dozvole objekta trgovine), medjutim valjda nije obracala pozornost dali imam ugovor ili nemam , ali me je zatekla na radnom mjestu i zapisala... :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani demonio !

Fala na komplimentu koji me podsjetio na igru -Lanca probijanca-koja počinje riječima :care daješ vojsku ? Nedam.

Ako nedaš milom dat ćeš silom.......

Ljudima,pa i poslodavcima,treba dati još jednu šansu i na taj način možda skratiš put do cilja.Predlažem da pitaš poslodavca da li se predomislio u svezi isplate Tvoje zarađene plaće.Ako odgovori da od love nema niti L Ti ga prijateljski upozori na sve radnje koje ćeš poduzeti protiv njegovog neljudskog i protupravnog postupanja.

ako Ti niti nakon toga neda za kino i kokice vrijeme je da se krene sa šamaranjem i cipelarenjem.

Razmisli i o učlanjenju u neki od sindikata jer između ostalog imaš pravo na :

besplatnu pomoć i zaštitu Sindikata pri ostvarivanju prava iz rada i po osnovi rada

besplatnu stručnu pomoć u slučaju spora s poslodavcem, pred sudom, arbitražom i državnim tijelima

novčanu pomoć u slučaju industrijskih akcija organiziranih u skladu s zakonom , Statutom i aktima donesenim na temelju Statuta

solidarnu sindikalnu pomoć u skladu s posebnim aktima Sindikata

druge oblike solidarne pomoći i uzajamnog pomaganja članova ( kasa uzajamne pomoći, sindikalni krediti, povoljnija nabavka proizvoda potrebnih za život, itd..

Sretno Ti bilo na svakom putu koji izaberš !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

svatko zasluzuje drugu šansu, tako da cu otici kod odvjetnika ispricati pricu, pa cemo nešto iskemijati, nadam se izvan suda, neću se zadovoljiti plačom koju sam pošteno zaradio....hoču više (zašto?!!??!? dali su mi otkaz bez pravog razloga) ukoliko nedobijem što želim idem đonom na govna :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija