Jump to content

Nužni prolaz


albinocss

Preporučene objave

  • Borbena7 je promijenio naziv u Nužni prolaz
  • 4 tjedna kasnije...

Postovani, 

Trenutno, od 2023g. imam na Sudu pokrenut postupak za dobivanje nuznog prolaza putem,posto mi susjedi ne dozvoljavaju autom doci do moje parcele. Odbili su svaki dogovor uz naknadu koristenja puta, pet puta. Morali smo dati predmet na Sud. Sada smo saznali, da prodaju parcelu,normalno zajedno s putem. Pojavili su se kupci, cak dvoje. Pitanje je, sta ce se desiti s mojim predmetom na Sudu, ako dodje do prodaje? 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 13. 05. 2024. u 21:50, Antuntun56 je napisao:

Na koji način sada imate riješen pristup na svoje zemljište?

Djed se sporio s vlasnicima parcele te smo dobili presudu o koristenju puta sirine 1.2 m, trenutno sam u procesu pribavljanja kopije tog predmeta jer u katastru na parceli kojom prolazimo nije upisan nikakav teret pa je to malo cudno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 05. 06. 2024. u 11:09, Orion1 je napisao:

Postovani, 

Trenutno, od 2023g. imam na Sudu pokrenut postupak za dobivanje nuznog prolaza putem,posto mi susjedi ne dozvoljavaju autom doci do moje parcele. Odbili su svaki dogovor uz naknadu koristenja puta, pet puta. Morali smo dati predmet na Sud. Sada smo saznali, da prodaju parcelu,normalno zajedno s putem. Pojavili su se kupci, cak dvoje. Pitanje je, sta ce se desiti s mojim predmetom na Sudu, ako dodje do prodaje? 

 

Postovani. Nitko nezna odgovor? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija