Jump to content

Produljenje ugovora o radu


Tom213

Preporučene objave

Poštovanje, zaposlen sam kod poslodavca te sam dobio prvi ugovor na određeno 3 mjeseca koji je istekao te u razgovoru sa poslodavcem želio sam ga produžiti još na 3 mjeseca,međutim on mi produžuje ugovor na neodređeno i to bez mog potpisa te mi kasnije samo na mail pošalje kopiju ugovora.Problem je što na tom ugovoru piše da je otkazni rok 3 mjeseca te ukoliko ga ne odradim plaćam kaznu od 15000e.Moje pitanje je vrijedi li taj ugovor budući ga nisam potpisao?

uređeno: od Borbena7
Naslov - velika slova smatraju se vikanjem na forumu
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, Tom213 je napisao:

Poštovanje, zaposlen sam kod poslodavca te sam dobio prvi ugovor na određeno 3 mjeseca koji je istekao te u razgovoru sa poslodavcem želio sam ga produžiti još na 3 mjeseca,međutim on mi produžuje ugovor na neodređeno i to bez mog potpisa te mi kasnije samo na mail pošalje kopiju ugovora.Problem je što na tom ugovoru piše da je otkazni rok 3 mjeseca te ukoliko ga ne odradim plaćam kaznu od 15000e.Moje pitanje je vrijedi li taj ugovor budući ga nisam potpisao?

 Ne, ugovor o radu je dvostrani pravni posao. Ali opreza radi izričito otklonite e-mailom da Vi to niste potpisali Itd da ne bi ispalo da ste potvrdili kako je na Ugovoru Vas potpis 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u Produljenje ugovora o radu

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija