Jump to content

Zastara kredita, ovrhe...


MiLUK

Preporučene objave

Uzeo sam kredit od Banco Popolare i nakon određenog vremena izgubio posao. Kako sam imao sklopljeno osiguranje u slučaju gubitka plaće podnjeo sam zahtjev da osiguranje preuzme do 6 mjeseci rate kredita ali to je bilo odbijeno. Duže vrijeme je bilo natezanja i 30.05.2014 godine sam potpisao izjavu o suglasnosti o pljenidbi plaće ali niko se o tome nije brinio. Niti nakon 2016. godine što je OTP banka preuzela Banco Popolare. U više navrata sam tražio informaciju o stanju kredita, nudio ponude za mjesečnu otplatu duga ali odgovor iz banke je uvijek bio da oni sami čekaju na odgovor od strane banke. Sada nakon što je prošlo više od 10 godina stiže pljenidba plaće pokrenuta preko odvjetnika. Pitanje da li je zastara kredita ili ovrhe nastupila, pošto je prošlo više od 10 godina? ...i ukoliko je moguće za stručnu podršku kako se ponašati, pošto imam dokaze da sam tražio ponude za otplatu kredita, nudio otplatu duga ali osim odgovora iz banke da sami čekaju na odgovor od strane banke nikad nisam dobio konkretan odgovor ili ponudu. Zahvaljujem se unaprijed na odgovoru! 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija