Jump to content

Upit oko iskljucenja struje radi dugovanja suvlasnika


Upiti

Preporučene objave

Postovanje, zanima me koja su moja prava buduci da mi je iskljucena struja jer podstanarka od suvlasnika koja zivi u njegovom stanu ne placa racune za struju i radi toga je doslo do iskljucenja sa time da ja imam evidenciju da je moja struja u cijelokupnosti placena. Glavno brojilo je u njegovu stanu dok ja imam kontrolno ali sam i suvlasnik glavnog a racun glasi na njega . Nije me obavijestio da ne placa nego je samo doslo do iskljucenja a novac je uredno uzimao sa time da mi se potpisuje da ga je dobio zajedno sa ocitanjem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 4 minuta, Upiti je napisao:

Postovanje, zanima me koja su moja prava buduci da mi je iskljucena struja jer podstanarka od suvlasnika koja zivi u njegovom stanu ne placa racune za struju i radi toga je doslo do iskljucenja sa time da ja imam evidenciju da je moja struja u cijelokupnosti placena. Glavno brojilo je u njegovu stanu dok ja imam kontrolno ali sam i suvlasnik glavnog a racun glasi na njega . Nije me obavijestio da ne placa nego je samo doslo do iskljucenja a novac je uredno uzimao sa time da mi se potpisuje da ga je dobio zajedno sa ocitanjem.

Elektri ne možete ništa.
A račune i dugove i potraživanja rješavate sa suvlasnikom dogovorno ili sudski.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija